15961 (2)

Hakkımızda

Kurumlar açısından bakıldığında, özellikle büyüyen verinin de hayatımıza girmesi ile birlikte, veriye verilen değer ve önem her geçen gün daha da artmaktadır.

DAMALINK, bu verilerin doğru ve sürdürülebilir bir alt yapı ile yönetilmesi ve de bu verilerin, iş birimlerinin iş ihtiyaçları doğrultusunda, zamanında, doğru, kaliteli, tekil ve ilişkili bir şekilde analitik ortam veya uygulamalara servis edilmesini amaçlamaktadır.

DAMALINK, bu vizyon doğrultusunda kurumlara “Veri Yönetimi” konusunda uçtan uca çözümler sunmakta ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

brietling replica Replica Rolex

market_lideri

MARKET LİDERİ PLATFORM

kanıtlanmıs_met

KANITLANMIŞ METODOLOJİ

 

deneyim

DENEYİM

 

Şirket Tarihçemiz

şirket kurulumu

Ana Veri Yönetimi, Veri Kalitesi, Veri Ambarı gibi Veri yönetimi konularındaki ihtiyaç için kuruldu ve bu çözümlerle Sigorta sektörünün lider firmasında başarıyla projeler gerçekleştirilmiştir.

Informatica Teknik Satış Desteği

Başarılı projelerle beraber veri yönetiminde lider firma Informatica’nın teknik satış desteği verilmeye başlandı.

Informatica

20+ Ekip

Finans, Sigorta, Telekominikasyon ve Perakende gibi farklı sektörlerdeki lider kuruluşlara geniş veri yönetimi uzmanlığıyla destek verilmiştir.

Veri Yönetişimi

Farklı veri ambarı, veri kalitesi, ana veri yönetimi gibi veri yönetimi projelerindeki deneyimleriyle Veri Yönetişimi projeleri yapılmaktadır.